Laisvalaikis organizuojamas gyvenimo namų „Būkime drauge“, socialinės globos centro „Vija“ gyventojams bei išėjusiems iš globos namų ar gyvenantiems šeimose Kauno mieste sutrikusio intelekto asmenims.
Įstaiga bendradarbiauja su Kauno Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos Šilainių skyriumi bei dalyvauja įvairiuose socialiniuose projektuose, kuriuos organizuoja Kauno M.Žilinsko dailės galerija.

Kiekvieną vasarą organizuojame sporto/sveikatinimo stovyklas Palangoje. Vasaros stovyklų metu yra sudarytos sąlygos stovyklautojų savarankiškumo ugdymui, sportavimui, poilsiui prie jūros, pramogavimui. Laisvalaikį prie jūros leido Kauno miesto, Vilijampolės socialinės globos namų bei VŠĮ „Tapk laisvas“ gyventojai. Vasaromis pailsėdavo iki 80 intelekto negalią turinčių asmenų. Vasaros poilsio stovyklos finansuojamos iš asmeninių stovyklautojų lėšų bei gaunamos paramos.

Mėgstame keliauti Lietuvoje bei už Lietuvos ribų. Aplankėme nemažai Lietuvos miestų, keliavome po Tatrų kalnus Lenkijoje ir Slovakijoje, plaukėme kruiziniu laivu į Švediją, kelis kartus lankėmės Latvijoje – Rygoje bei Jelgavoje, kur dalyvavome ledo skulptūrų festivalyje, taip pat vykome į Lenkiją, Baltarusiją. Įstaiga bendradarbiauja su kelionių agentūromis “Kelionių laiku” ir “700.lt“.

Gyvenimo namuose švenčiame įvairias šventes, gimtadienius, renkamės sekmadieniais ir gaminame sekmadieninius pietus, vasarą darome griliaus dienas ir pan.

Mėgstame ir sportuoti. 2020 metus pradėjome nauju projektu – siekiame suburti Kaune (ir ne tik) žmones su fizine negalia, norinčius išbandyti save organizuojamose automobilių slalomo, mini ralio ir Ralyje „Aplink lietuvą“ bei  „Kauno Ruduo“ varžybose ir ne tik...

Susisiek su mumis

© 2022 tapklaisvas.lt Visos teisės saugomos | Sukurta Hostpartner.lt